הכשרה ותעסוקה בתעשייה

הכשרה ותעסוקה בתעשייה

 

המציאות המורכבת בה אנו נמצאים וההנחיות לציבור המשתנות חדשות לבקרים הופכות את משימות האיתור, ההכשרה ושימור העובדים למאתגרות במיוחד. 

אנו באגף חינוך, הכשרה ותעסוקה בהתאחדות התעשיינים הרחבנו והעמקנו את הפעילות לקידום הכשרות ותעסוקה בתעשייה ובהייטק ופועלים לקידום תוכניות ואיתור משאבים להכשרה ותעסוקה במטרה למקסם עבור המעסיקים את כלי הסיוע להתמודדות עם קשיי גיוס כוח-אדם מקצועי, הכשרות מקצועיות ואקדמאיות וקידום החינוך הטכנולוגי. כל אלה, תוך שמירת קשר רציף עם המעסיקים ולמידה מתמדת מהשטח את הצרכים, הרצונות והקשיים בתחומים אלה.

 

גיוס ואיתור עובדים

גיוס עובדים, כידוע, הינו תחום מאתגר. מעסיקים רבים נתקלים בקושי רב באיתור מועמדים. מקורות הגיוס לא תמיד מספקים וקשה מאוד לאתר מועמדים מתאימים. חוזקו של האגף טמון ביכולתנו לחבר מעסיקים מתחומי התעשייה השונים עם מקורות גיוס שונים המייצגים אוכלוסיות דורשי עבודה מגוונים ושונים. לצורך כך יצרנו קשר עם גורמים שונים ומגוונים כגון: שירות התעסוקה הישראלי, משרד העלייה והקליטה, פורום ארגוני תעסוקת צעירים המאגד מעל ל-60 ארגונים, האגף להכוונת חיילים משוחררים, מרכזי ריאן – אלפנאר ובעצמי – העוסקים בקידום תעסוקה במגזר הערבי, הדרוזי, הבדואי והצ'רקסי, מרכזי מפת"ח העוסקים בקידום תעסוקה במגזר החרדי, ארגון פורשי צה"ל ועוד.

אנו פועלים כל העת לחשוף כמה שיותר תעשיינים לאפשרויות הגיוס וההכשרה ולהרחיב את שיתופי הפעולה עם ארגונים נוספים בתחומים אלו.

 

שותפים לדרך

צור קשר
צור קשר